شرایط و ضوابط سایت

شرایط و ضوابط

این یک توافق نامه بین شرکت پرتونت و کسانی که در حال استفاده از این وب سایت هستند. استفاده شما از سایت به معنی قبول قوانین و مقرراتی است که اینجا مطرح شده است. لطفا اگر با قوانین سایت موافق نیستید از خدمات ما و سایت استفاده نکنید.

ارتباط یا لینک دادن به سایت های دیگر

 همانطور با سایت کار میکنید، برخی از اطلاعات شما ممکن است جمع آوری شوند (که شما آنها را در اختیار ما قرار نداده اید) از جمله نوع مرورگر شما، نام دامنه، آدرس IP، صفحات بازدید شده و طول جلسه شما با استفاده از فن آوری ها و ابزارهای مختلفی مانند کوکی ها، برچسب ها، اثر انگشت دیجیتالی و غیره. هیچ یک ازاطلاعاتی که جمع آوری شده توسط پرتونت با اشخاص ثالث برای تبلیغات و یا سایر اهداف به اشتراک گذاشته نمی شود مگر این که ممکن است پرتونت آن اطلاعات را با برنامه نویسی و جنبه های فنی میزبانی وب سایت و مدیریت به بهبود عملکرد سایت کمک کند.

استفاده از کوکی ها و سایر تکنولوژی ها
استفاده مناسب از خدمات
سلب مسولیت از ضمانت
محدودیت مسولیت
تغیر خدمات
قانون حاکمیت
مالکیت معنوی
با توجه به رشد سریع تکنولوژی در اینترنت ممکن است شرایط و قوانین تغییر کنند و ما هر گونه تغییر در قوانین و شرایط را در این قسمت با شما به اشتراک میگذاریم. لطفا در صورت داشتن سوال در رابطه با این شرایط ابا ستفاده از ایمیل info [A] partonet.ir، با ما تماس بگیرید.

اعتبارات پرتونت
Image
Image
اولین نفری که مطلع می شود، باشید!

Search