حریم خصوصی

حریم خصوصی

استفاده از سایت و ردیابی کاربر

پرتونت از کوکی ها (فایل های کوچک متن ذخیره شده در رایانه شما) برای ردیابی الگوهای ترافیک مصرف شده توسط کاربر استفاده می کند. کوکی ها ما را قادر می سازند تا تجربه کاربر را تجزیه و تحلیل کنیم و صفحاتی که بیشترین بازدید کننده را داشته و کاربران محتوای آن ها را مفید می دانند، شناسایی کنیم. علاوه بر این کوکی ها اطلاعات شخصی مبتنی بر سایت هایی که مشاهده کرده اید را در اختیار سرویس های مانند تبلیغات گوگل قرار میدهند . اکثر مرورگرهای وب به طور پیش فرض کوکی ها را قبول می کنند، اما این امر را می توان از طریق تنظیمات مرورگر خود غیرفعال کنید.

کاربرانی مایل به استفاده از خدمات سایت هستند و در خواست عضویت به صورت آنلاین ارائه میدهند باید فیده های الازمی فرم عضویت را با اطلاعات دقیق پر نمایند زیرا ممکن است اطلاعات مورد نظر برای ارائه خدمات از طرف شرکت ضروری باشد.

شرکت ممکن است به منظور درک بیشتر و خدمت رسانی بهتر کاربران و بارزدید کننده گان سایت را ردیابی کند. برای دست یابی به این منظور ممکن است کوکی هایی بر روی رایانه یا دستگاهی که با ان سایت ا مشاهده کرده اید نصب شود.

به اشتراک گذاری اطلاعات شخصی
افشا کردن اطلاعات شخصی
ایمنی و حفاظت داده ها
تغییرات

شرکت باید اطمینان حاصل کند که کاربر قادر به انجام موارد زیر می باشد :

باید بتواند اطلاعات شخصی خودش که توسط شرکت ذخیره شده را مشاهده کند.

توانایی درخواست برای حذف اطلاعات غلط بی ربط و یا مربوط به زمان نادرست را داشته باشد و بتواند از خدماتی که درخواست داده انصراف دهد و درخواست حذف اطلاعات شخصی خود را داشته باشد در صورتی که منع قانونی نداشته باشد و جایگاه شرکت دار مشکل نشود.

اطلاعات شخصی کاربران باید به صورت رمزنگاری شده ذخیره شود و قوانین سخت گیرانه ای اجرا شود به منظور حفاظت از اطلاعات شخصی کاربران برای کارکنانی که به پایگاه داده های اطلاعات شخصی کاربران بر روی انان ذخیره شده دست رسی دارند و یا ان دسته از کارمندان که به سرورهای میزبانی خدمات دست رسی دارند وضع شود.

اطلاعات تماس

پرتونت از نظرات و سوالات شما در این بیانیه استقبال می کند. لطفا دریغ نکنید با ما از طریق ایمیل در info@partonet.ir درتماس باشید.


اعتبارات پرتونت
Image
Image
اولین نفری که مطلع می شود، باشید!

Search