بازاریابی اینترنتی

بازاریابی آنلاین چیست؟

بازاریابی آنلاین به تبلیغات از طریق کانال های دیجیتال از قبیل موتور های جست و جو، وبسایت ها، شبکه های اجتماعی، پست الکترونیک و اپلیکیشن های موبایل اشاره دارد.

بازاریابی آنلاین پرتونت
بازاریابی آنلاین پرتونت

بازاریابی آنلاین فعالیت های بازاریابی گسترده ای را شامل میشود که رایجترین آنها به شرح زیر است :

پرداخت به ازای هر کلیک (PPC)

تبلیغ به روش PPC به طور خاص به "نتیجه حمایت شده" در صفحه نتایج موتور جست و جو (SERP) اشاره دارد. پرداخت تنها درصورتی انجام میگردد که بر روی تبلیغ کلیک شوددر PPC همچنین میتوان تبلیغات را طوری تنظیم کرد که با جست و جوی عبارات خاص و موردنظر مخاطب شما ظاهر شوند.

بهینه سازی موتور جست و جو(SEO)
بازاریابی محتوا
بازاریابی ازطریق شبکه های اجتماعی
بازاریابی ازطریق پست الکترونیک
بازاریابی موبایلی
اتوماسیون بازاریابی

چرا پرتونت ؟

دلیل که ما را به بهترین انتخاب برای بازاریابی آنلاین شما تبدیل میکند.

01

گوینده شما و شنونده ماییم

به عنوان نمایندگان بازاریابی الکترونیک تمام تلاش ما در وهله اول در جهت درک اهداف مشتریان است. پس از آن تمامی تصمیمات براساس این اهداف اخذ میگردد. یک وبسایت هرچقدر جدید و با ظاهری خوب باشد ولی یه شما در رسیدن به اهدافتان کمک نکند ، هیچ ارزشی ندارد. ما صحبت های شما را شنیده و سپس به ایده های ترقی و پیشرفت تبدیل میکنیم.
02

ما صداقت را ارج می نهیم

ما در انجام کسب و کار به صداقت، درستکاری و خلوص نیت معتقد هستیم. ما در پی ارائه خدمات مورد نیاز شما هستیم و با دروغ شما را جذب نخواهیم کرد. با شما همانطور که باید با عطوفت و احترام رفتار خواهد شد.
03

ما SEO را به خوبی میدانیم

بهینه سازی موتور جستوجو هنر یافته شدن در موتورهای جست و جو مانند گوگل، یاهوو و بینگ است.در غیر این صورت مشتریان بلقوه کب و کار خود را از دست میدهید.
04

ما طرح های بسیار عالی ایجاد میکنیم

ما تصمیم گرفته ایم که از هر طرح فقط یک نمونه ایجاد کنیم. هدف ما این است که شما را به بهترین در صنعت خود تبدیل کرده و از تمامی رقبای خود پیشی بگیرید. یک طراحی سایت عالی و حرفه ای اعتبار شما را در مقابل تمامی مشتریان (موجود و بالقوه) افزایش میدهد و در نهایت منجر به رشد و ترقی در آینده میگردد.
06

ما از کد های کارآمد استفاده میکنیم

فرقی نمیکند چه از مک یا کامپیوترهای شخصی و چه از آیفون یا آیپد استفاده میکنید ما بر این باوریم که سایت شما باید به درستی در همه جا ظاهر شود حتی اگر هنوز از مرورگر اینترنت اکسپلورر استفاده میکنید ( بهتر است اینگونه نباشد)، اطمینان داریم که کد ما در تمامی مرورگرها اجرا میشود است.
07

ما به موقع تحویل میدهیم

با توجه به آگاهی از ارزش زمان در بخش کسب و کار ، مهلت تحویل را واقع بینانه (هم برای خودمان هم مشتریان) تعیین کرده و به آن عمل میکنیم. همچنین به منظور تحویل به روز رسانی ها حین پیشرفت پروسه بطور مداوم با مشتریانماندر ارتباط هستیم.

اعتبارات پرتونت
Image
Image
اولین نفری که مطلع می شود، باشید!

Search