درباره پرتونت

شرکت مهندسی نرم افزار و فن آوری اطلاعات پرتونت

شرکت پرتونت بوشهر از ابتدا تاکنون
 
_______________ ... _______________


شرکت فناوری اطلاعات پرتونت بوشهر (سهامی خاص) با هدف ارائه سامانه های سازمانی، راهکارهای نرم افزاری و ارایه خدمات ماهواره ای و اینترنتی در سال 1373 تاسیس گردید. سالها ارتباط مداوم با سازمان های صنعتی و اداری، گنجینه‌‏ای با ارزش از تجربه را در اختیار ما قرار داده ‌است. به یاری این تجربه و نیز بهره مندی از مدیران و کارشناسان متخصص و مهندسین خلاق و مجرب در این مدت توانسته ایم مجموعه ای از محصولات نرم افزاری شامل اتوماسیون اداری، برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP) و ... را که مورد نیاز صنعت و فرهنگ ایرانی بوده است تحلیل، طراحی و تولید نماییم. ویژگی شاخص این محصولات، انعطاف پذیری و مقیاس پذیری آنهاست به گونه ای که می توانند طیف وسیعی از نیازهای نرم افزاری یک سازمان مدرن را فارغ از کوچکی یا بزرگی آن پوشش دهند.
پشتیبانی از محصول به عنوان مهمترین مرحله حیات آن، پل ارتباطی ما با مشتریانمان است. کارشناسان ما، همه روزه به صورت تلفنی، حضور در محل و یا از طریق ایمیل پاسخگوی مشکلات و نیازهای مشتریانمان می باشند.
خوشحالیم که طیف وسیعی از سازمانها، شرکتها و مؤسسات دولتی و خصوصی در ابعاد کوچک تا بزرگ به ما اعتماد دارند و در کنار هم در راستای ارزش آفرینی و توسعه کشور گام بر می داریم.

اعتبارات پرتونت
Image
Image
اولین نفری که مطلع می شود، باشید!

Search