راه حل سازمانی

ERP چیست ؟

ERP مخفف Enterprise Resource Planning به معنی برنامه ریزی منابع سازمانی است

ساده ترین تعریف ERP : تمامی فرایند های درون سازمانی را در نظر بگیرید،  مالی،منابع انسانی،تولید،زنجیره تامین،خدمات، تدارکات و سایر موارد. ERP در مرحله اول تمامی این فرایند ها را در یک سییستم واحد ادغام میکند سیستم های ERP جدید اساسا همه چیز را در بر میگیرند و خدماتی مانند : تجزیه ، تحلیل و میزان کارایی را برای همه جوانب کسب و کار ارائه می دهند. سیستم های ERP  به جریان اطلاعات در زمان واقعی را در سراسر بخش های سازمان سرعت می بخشد،  بنابراین می توان برتصمیمات مبتنی بر داده ها را مدیریت کند و عملکردی مدیریت شده در کسب و کار داشته باشید.

زیت های ERP
ERP پرتونت

مزیت های ERP

ERP شامل نرم افزارهای سازمانی است که این افزارها می توانند باید دیگر صحبت کرده و از یک پایگاه داده به صورت مشترک استفاده کنند، بدان معنا که اطلاعات همه برنامه ها از یک منبع گرفته می شود بنابراین منابع اطلاعاتی اضافی حذف می شوند. این سیستم با پردازش فرآیند های اصلی سازمان به صورت خودکار به شما اطمینان میدهد که در فرآیند های کسب و کار خود خطر ها را کاهش داده، گزارش گیری سریع ، تنظیم براورد های سازمان و خیلی از موارد این چنینی خواهید داشت.

تصمیم سریع و به موقع و بهبود برنامه ریزی

به آسانتر شدن فرآیند های سازمان کمک میکند

بهبود برنامه ریزی، کمک به کاهش هزینه ها و افزایش سرعت رشد کسب و کار

ERP در هر اندازه

نیاز کسب و کار شما چیست ؟

ERP فقط برای شرکت های بزرگ جهانی نیست. اگر کسب و کار شما کوچک است یا شرکت متوسطی دارید که غرق در صفحات گسترده، فرآیندهای دستی و اطلاعات بد ناشی از راه حل های مختلف می باشد، اکنون زمان راه اندازی نرم افزار ERP برای کسب و کار می باشد. ما در پرتونت، انواع مختلفی از سیستم های ERP را برای شرکت های کوچک، متوسط و بزرگ و همچنین صنایع مختلف باتوجه به قابلیت های خاص و نیازهای کسب و کار شما ارائه می دهیم.

ERP کسب و کار کوچک

ERP کسب و کار کوچک

آیا شما 250 کارمند یا کمتر دارید؟ نرم افزار ERP ما برای کسب و کارهای کوچک می تواند به شما در فارغ شدن از صفحات گسترده کمک کند و به طور موثر هر جنبه ای از شرکتی که در حال رشد است را مدیریت کنید. با استفاده از فروش و روابط مشتری با حساب های مالی و...

ERP کسب و کار متوسط

ERP کسب و کار متوسط

برای شرکت های متوسط ​​و شرکت های تابعه با نهایتا 500 کارمند ایده آل است، نرم افزار ERP کسب و کار متوسط ما، دارای قابلیت هایی از جمله : تجزیه و تحلیل، استقرار سریع، و بهترین شیوه برای 35 فرآیند مختلف کسب و کار مانند : امور مالی، منابع انسانی، تدارکات، مدیریت زنجیره تامین، و غیره... می باشد.

ERP کسب و کار بزرگ

ERP کسب و کار بزرگ

سیستم برنامه ریزی منابع سازمانی(ERP) که برای شرکت های بزرگ با عملیات جهانی طراحی کرده ایم شامل فن آوری های پیشرفته ERP و قابلیت هایی مانند : محاسبات در حافظه، تجزیه و تحلیل داده های بزرگ .

زیر سیستم های ERP

سیستم های ERP معمولا شامل برنامه های کاربردی برای حسابداری، منابع انسانی، مدیریت ارتباط با مشتری، فروش و مدیریت زنجیره تامین است. اما شما می توانید ماژول های مختلف را برای پاسخگویی به نیازهای خود با ERP ترکیب کنید. برای مثال، می توانید اجزایی را برای تجارت الکترونیک، مدیریت موجودی و غیره  به ERP سازمان خود اضافه کنید.

زیر سیستم های ERP

زیر سیستم های ERP پرتونت

دبیرخانه

دبیرخانه

سیستم دبیرخانه پرتونت، به منظور مکانیزه نمودن مکاتبات در واحدهای مختلف شرکت راه اندازی شده است

مشاهده دبیرخانه

تولید

تولید

سیستم تولید پرتونت، ورودی ها را به صورت مواد اولیه، نیروی انسانی، سرمایه، سوخت و اطلاعات دریافت می کند.

مشاهده تولید

انبار

انبار

سیستم انبار پرتونت، امکانات مناسبی برای ثبت، ردیابی، کنترل و در نهایت، گزارشگیری از اطلاعات مربوط به شناسایی و ردیابی کالا را فراهم آورده است.

مشاهده انبار

فروش مویرگی

فروش مویرگی

سامانه فروش مویرگی با هدف مدیریت فروش خرده در سطح بازار ایجاد گردید....

مشاهده فروش مویرگی

فروش

فروش

سیستم فروش پرتونت، امکانات مناسبی برای ثبت، ردیابی، کنترل و در نهایت، گزارشگیری از اطلاعات مربوط به عملیات فروش عمده فراهم آورده است.

مشاهده فروش

CRM

CRM

مدیریت ارتباط با مشتری به همه فرآیندها و فناوریهایی گفته میشود که در شرکتها و سازمانها برای شناسایی، ترغیب، گسترس، حفظ و ارائه خدمات بهتر...

مشاهده CRM

حسابداری

حسابداری

سیستم حسابداری مالی شرکت پرتونت، به عنوان محل جمع آوری اسناد سازمان برای طبقهبندی و جمعبندی حسابها به شکل خودکار...

مشاهده حسابداری

BPMS

BPMS

مفهوم مدیریت فرآیندهای کسب و کار ( Business Process Management System ) رویکردی است سیستماتیک به منظور هر چه کارا نمودن گردش کار...

مشاهده BPMS

اعتبارات پرتونت
Image
Image
اولین نفری که مطلع می شود، باشید!

Search