راه حل سازمانی

چرا راه حل های سازمانی

خدمات فناوری اطلاعات و مدیریت زیربنایی تغییر قابل توجهی داشته و به طور فزاینده ای تغییر کرده است. زیرساخت فناوری کارآمد و مقرون به صرفه می تواند نقطه قوتی باشد که شرکت ها را قادر به تمرکز بر خدمات و محصولات اصلی خود می کند. کسب و کارها باید فشارهای دوگانه ناشی از ارائه عملکرد بهبود یافته مالی و حفظ زیرساخت های پشتیبانی ناپذیر را مدیریت کنند. 

راه حل سازمانی پرتونت
راه حل سازمانی پرتونت

ERP

پرتونت به مرحله پیاده سازی ERP توسط الگوهای اثبات شده و بهترین شیوه ها و روش های قوی و ساخت یافته رسیده است. این الگوها در طی چندین سال در صنایع مختلف اجرا شده است. تیم ما دارای تجربه و پیاده سازی و پشتیبانی ازERP  برای مشتریان صنایع است.

پتونت راه حل های سازمانی برای شرکت ها با اندازه های مختلف و مجموعه کامل مبتنی بر Cloud که شرکت ها را قادر می سازد تا فرایندهای کسب و کار از پیش تعریف شده به پایان برسانند ارائه می دهد. ERP پرتونت نیازهای عملیاتی به گزارش گیری را به سرعت برطرف میکند و هزینه های مالکیت برای کسب و کار را کاهش میدهد.

چرا پرتونت ؟

پرتونت به مشتریان در صنایع مختلف کمک می کند تا مناسب ترین زیرساخت فناوری را با توجه به نیازها برای محیط کسب و کار خود انتخاب و اجرا کنند.

پرتونت خدمات زیرساخت فناوری اطلاعات با توجه به چالش های کلیدی سازمان ها در زمینه های مدیریت و کنترل زیرساخت های فناوری اطلاعات ارائه میدهد. خدمات سفارشی ما به نگرانی ها و چالش های مشتری درلایه های زیرساخت سازمان از جمله سیستم مدیریت، اداره ذخیره سازی، شبکه، پایگاه داده و غیره می باشد. رویکرد ما اجازه می دهد تا ما را به طرز دقیق به نیازهای مشتری درازمدت پاسخ دهیم.

 

پرتونت دارای تخصص در بسیاری از رشته های عملکردی مانند زنجیره تامین، امور مالی، فروش، تولید و غیره برای ارائه به مشتریان برای دست یابی به یک چشم انداز پایان به پایان است. ما می توانیم پروژه های ERP پیاده سازی / ارتقاء یا انتقال را ساده کنیم. 

راه حل سازمانی پرتونت

اعتبارات پرتونت
Image
Image
اولین نفری که مطلع می شود، باشید!

Search