بدنسازان چیست ؟

میخواهید تناسب اندام داشته باشید ولی وقت و فرصت رفتن به باشگاه را ندارید؟ مربی ورزشی ندارید ؟ میخواهید اصولی ورزش کنید؟ سامانه بدنسازان با ارتباط میان مربیان و هنر جویان در رشته هایی مختلف باعث پیش برد اهداف هر دو آنها حیطه ورزش و تناسب اندام در اهداف فردی می شود و زمینه پیشرفت شما با برنامه ریزی هوشمند تضمین و فراهم می کند .

چرا بدنسازان خورشید؟

بدنسازان با داشتین متخصیص مجرب حوزه سلامت و ورزش توانسته برای اولین بار در ایران بانک حرکات ورزشی اصولی و صحیح برای همه ورزش ها و فدارسیون های ورزشی آماده و تولید کند و تایید ها و مجوزهای استاندارد را کسب کند. شبکه بدنسازان خورشید پاسخی اصولی و علمی به تمام نیازهای سلامت و تناسب اندام اقشار مختلف جامعه عزیزمان است.

بدنسازان چگونه کار می کند؟

ابتدا در شبکه بدنسازان ثبت نام کنید سپس حساب کاربری خود را فعالسازی و تکمیل نمایید، برای خود یک هدف بسازید و برای آن از برنامه های رایگان یا متناسب با هدف خود را خریداری کنید، در حین برنامه ثبت عملکرد روزانه انجام دهید تا مربی و متخصص از عملکرد شما آگاه شوند و در طول دوره یک مربی و متخصص شما را تا رسیدن به هدفتان پشتیبانی می کنند.

باشگاه مجازی بدنسازان چه قابلیت هایی دارد؟

برنامه شخصی متناسب با هدف

هدف خود را بسازید و برای آن برنامه متناسب با شرایط شخصی و وضعیت بدنی خود دریافت کنید تا رسیدن به هدفتان مربی شخصی شما در کنار شماست.

بانک حرکات ورزشی

حرکت تمرینی خود رابیابید آن را با بدنسازان تمرین کنید همراه تمامی اصول اجرا حرکت با بزرگان آموزشی حرکات ورزشی در بزرگترین بانک حرکات بدنسازی ورزشی کشور (پرورش اندام ,امادگی جسمانی , پیلاتس ,TRX ....)

ارتباط با مربیان و کارشناسان رسمی

به راحتی مربی و متخصص ورزشی خود را انتخاب کنید و به آسانی مشاوره و برنامه شخصی خود را .دریافت کنید.

شبکه اجتماعی

بزرگترین شبکه اجتماعی ورزشی کشور، ارتباط با مربیان ورزشی ، ورزشکاران و قهرمانان ورزشی، ورزشکار مورد علاقه خود را دنبال کنید و الگو ورزشی داشته باشید

کسب درآمد

اگر مربی هستید، برنامه ورزشی ایجاد کنید، شاگردان خود را مدیریت کنید و کسب درآمد کنید یا .ما را معرفی کنید و به ازای خرید کسانی که معرفی می کنید پورسانت دریافت کنید.

فروشگاه مجازی

خرید حرکات ورزشی، برنامه های ورزشی و محصولات ورزشی در کنار مشاوره تخصصی ورزشی و غذایی برای سلامت شما فراهم شده است

اعتبارات پرتونت
Image
Image
اولین نفری که مطلع می شود، باشید!

Search